Juvelyriniai gaminiai
Gaminių priežiūra
Rūpinimasis savo papuošalais padeda užtikrinti, jog praėjus daug laiko nuo pagaminimo jie ir toliau teiktų malonumą ir džiaugsmą. Tauriųjų metalų ir brangakmenių būklė neturi pablogėti, kad taip neatsitiktų labai svarbu yra teisingai laikyti papuošalus. Reikėtų įsitikinti, jog papuošalai, esantys vienoje vietoje, neturėtų galimybės vieni kitų suraižyti ar kitaip pažeisti.

Taip pat reikėtų vengti papuošalų susidūrimo su gyvsidabriu (jo galima aptikti kai kuriuose laikrodžiuose, termometruose). Šis skystas metalas susilietęs iš karto jungiasi prie aukso, o susijungęs su juo, palieka purviną, matinę metalo spalvą. Laikui bėgant gyvsidabris gali pradėti tirpinti auksą, tai gali lemti aukso lūžimą ir papuošalo sugadinimą.

Jei norite išvalyti savo papuošalus, turėtumėte tai atlikti drungname vandenyje su švelniu muilu be glicerino. Taip pat galite naudoti minkštą šepetėlį. Po valymo išskalaukite papuošalus po tekančiu vandeniu ir nusausinkite medvilniniu minkštu audeklu. Jei valymas atrodo pernelyg sudėtingas dėl gaminio dizaino, mes rekomenduojame atnešti jį juvelyrams.

Deimantai ir brangakmeniai turėtų būti plaunami švelniu ir minkštu šepetėliu su muiluotu vandeniu, tada panardinami į 96° alkoholį ir paliekami išdžiūti.