Juvelyriniai gaminiai
GaminiaiGaminiai
„Sonia“

Modernus sužadėtuvių žiedas „Sonia“ su princesės formos deimantu skirtas moterims, kurioms patinka išskirtiniai papuošalai.

„Fenix“

Klasikinio dizaino žiedas su 1,00ct apvaliu citrinu. Žiedo rėmelis yra tarsi iš dviejų atskirų aukso juostelių, kurios susilieja į vieną. Geltono aukso plokštelė po citrinu tobulai atspindi šviesos spindulius ir nukreipia juos į akmenį. Dėka tokio efekto citrinas žaižaruoja ir spindi.

"Infinity"

Labai originalus žiedas „Infinity“. Tiks moterims mėgstančioms išskirtinumą ir originalumą. Elegantiškos raudono aukso juostelės aplink brangakmenį simbolizuoja meilę bei pasitikėjimą.

„Gravity“

Stilingas, elegancija dvelkiantis sužadėtuvių žiedas „Gravity”. Plonesnis žiedo rėmelis maksimaliai išryškina brangakmenį.

„Teodora“

Prabangus ir įsimenantis žiedas su granatu, kurio svoris 1.00ct. Nuostabiai atrodo ant rankos. Ryški akmens spalva nepaliks abejonių, toks žiedas puikiai atrodys ypatingos šventės proga ir kasdienai. Manoma, kad granatas yra gydantis, apsaugantis bei simbolizuojantis aistrą ir ištikimybę, akmuo. Tinka aistringiems ir aktyviems žmonėms, kurie negaili jėgų tikslui pasiekti. Granatas, taip pat, vadinamas gyvybės ir energijos akmeniu, stiprina norą gyventi, sušildantis ir apvalantis akmuo.

„Glory“

Prabangus, elegantiškas, su apvaliais žėrinčiais briliantais, įtvirtintais į baltą karūnėlę žiedas „Glory“ nepaliks abejingų. Šis žiedas tiks moterims, kurios mėgsta dėmesį ir grakštumą. Šoninių briliantų bendras svoris – 0,06 ct

„Exclusive“

Prabangus sužadėtuvių žiedas su apvaliu briliantu. Briliantas įtvirtintas taip, kad tobulai atspindėtų šviesą. Šoniniai markizės formos deimantai žiedui suteikia išskirtinumo bei grakštumo. Žiedo rėmelį puošia švelnūs geltono aukso ornamentai.

„Fatale“

Niekas neliks abejingas šiam žiedui, jis puikiai tiks moteriai, mėgstančiai išskirtinį įvaizdį bei prabangą. Centrinis briliantas įtvirtintas į baltojo aukso karūnėlę, kuri labiau išryškiną deimanto baltumą. Rėmelį puošia mažesni šoniniai briliantai, kurių bendras svoris 0.32ct. Toks žiedas ant rankos atrodo itin įspūdingai.

„Sofija“

Sužadėtuvių žiedas “Sofija”. Elegantiškas ir modernus, su apvaliu žaižaruojančiu deimantu, tobulai priglunda prie piršto ir yra labai patogus.

„Elegant“

Elegantiškas, su apvaliu tobulai šviesą atspindinčiu briliantu, maloniai priglunda prie piršto. Žiedo rėmelis suprojektuotas taip, kad maksimaliai pabrėžtų deimanto grožį bei padidintų deimantą vizualiai.

„Fatale Bril“

Šis žiedas yra elegantiškas, kerintis ir stilingas. Žiedo karūnėlė yra aukšta ir grakšti, tad briliantas yra gerai matomas ir pastebimas. Šeši brilianto laikikliai paryškina akmens apvalumą ir suteikia gėlės fomos įspūdį. Tai prabangos ir klasikos žaismas, kuris suteikia šiam žiedui elegancijos ir papuošia ranką.

„Sintija“

Sužadėtuvių žiedas „Sintija” dvelkia subtilumu bei elegancija. Karūnėlė suprojektuota taip, kad briliantas atsispindėtų tarsi veidrodyje, todėl žaižaruoja dar labiau. Dviejų aukso spalvų žaismas rėmelyje suteikia šiam žiedui subtilaus modernumo.

„Tulip“

Tobulas sužadėtuvių žiedas „Tulip“ su apvaliu briliantu. Šis žiedas atrodo nuostabiai, tinka moterims, kurios mėgsta minimalistinį, tačiau elegantišką stilių. Žiedo rėmelis suprojektuotas taip, kad maksimaliai išryškintų brilianto grožį.

„Divi“


„Classic“

Klasikinis sužadėtuvių žiedas su apvaliu briliantu, kuris įtvirtintas taip, kad maksimaliai atspindėtų šviesą. Tiks dovanoti moterims, kurias žavi paprastumas ir elegancija. Šis sužadėtuvių žiedas taps amžinos meilės ir laimės simboliu.

„Cezaria“

„Cezarija“ tai išskirtinio modelio sužadėtuvių žiedas. Šio žiedo karūnėlė suprojektuota taip, kad maksimaliai išryškintų brilianto grožį. Nuostabiai atrodo ant rankos. Dvigubas šio žiedo rėmelis suteikia originalumo ir elegancijos.

„Celesta“

Šis sužadėtuvių žiedas tikrai neliks nepastebėtas. Žiedas yra su apvaliu centriniu briliantu ir šoniniais deimantais, kurių bendras svoris 0.08ct. Prabangus žiedas tiks moterims, kurios mėgsta išskirtinį stilių.

„Grace“

Sužadėtuvių žiedas su apvaliu briliantu. Žiedas išsiskiria savo gracinga forma bei puikiai tiks moteriai, mėgstančiai minimalizmą.