Juvelyriniai gaminiai
GaminiaiGaminiai
"Saphora"

Halo tipo žiedas „Saphora“ su apvaliu mėlynu safyru 1,50ct. Žiedo rėmelis ties brangakmeniu susiaurėja, taip vizualiai jį padidindamas. Nelygi aukso faktūra suteikia šiam žiedui originalumo. Safyras yra laikomas karališkuoju akmeniu, todėl turėdama tokį žiedą, bet kuri moteris jausis tarsi karalienė.

"Fenix"

Klasikinio dizaino žiedas su 1,00ct apvaliu citrinu. Žiedo rėmelis yra tarsi iš dviejų atskirų aukso juostelių, kurios susilieja į vieną. Geltono aukso plokštelė po citrinu tobulai atspindi šviesos spindulius ir nukreipia juos į akmenį. Dėka tokio efekto citrinas žaižaruoja ir spindi.

"Rubinija"

Halo tipo žiedas „Rubinija“ su rubinu 1,00ct ir briliantais, kurių bendras svoris 0,12 ct. Itin prabangus žiedas tiks dovanoti moterims jubiliejaus, sukaktuvių ar kitoms ypatingoms progoms.

"Luna"

Žiedas yra puoštas nuostabiu 0,50 ct natūraliu mėlynu safyru ir briliantais, kurių derinys suteikia žiedui ypatingo žavesio ir prabangos. Bendras deimantų svoris – 0,22 ct.

"Lagoon"

Halo tipo žiedas su apvaliu mėlynu safyru 1,00ct ir briliantais, kurių bendras svoris 0.52 ct. Safyras yra laikomas karališkuoju akmeniu, todėl turėdama tokį žiedą, bet kuri moteris jausis tarsi karalienė

"Infinity"

Labai originalus žiedas „Infinity“. Tiks moterims mėgstančioms išskirtinumą ir originalumą. Elegantiškos raudono aukso juostelės aplink brangakmenį simbolizuoja meilę bei pasitikėjimą

"Sfinks"

Prabangus, išskirtinio dizaino vyriškas žiedas su mėlynu 1,00ct safyru, kuris įtvirtintas taip, kad atrodo tarsi kvadrato formos.

Žiedas su perlamutru


„Armour Nr. 6“ žiedas

Išskirtinio dizaino žiedas iš šešių auksinių rėmelių, kuriuos jungia daili juosta. Šis Fabjoro dizainerių sukurtas žiedas puikiai tinka savimi pasitikinčiai ir originalumo siekiančiai moteriai.

„Armour Nr. 3“ žiedas

Išskirtinio dizaino žiedas iš trijų auksinių rėmelių, kuriuos jungia daili juosta. Šis Fabjoro dizainerių sukurtas žiedas puikiai tiks savimi pasitikinčiai ir originalumo siekiančiai moteriai. Galimi trys spalvų variantai. Tai baltas, geltonas arba raudonas auksas.